Množstevní sleva

Altevita BIO XYLICARE Eucalyptus 25ks

"Bonbony jsou nezdravé a škodí zubům." S takovými tvrzeními se setkává každý z nás už odmalička. No věděli jste o tom, že bonbóny vůbec nemusí být nezdravé? Dokonce, že mohou být zdraví prospěšné? Právě o tom jsou bonbóny z březového cukru!


  • 164,46 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
199 Kč
Kategorie: XYLICARE - BIO bonbóny
Položka byla vyprodána...
 

"Bonbony jsou nezdravé a škodí zubům." S takovými tvrzeními se setkává každý z nás už odmalička. No věděli jste o tom, že bonbóny vůbec nemusí být nezdravé? Dokonce, že mohou být zdraví prospěšné? Právě o tom jsou bonbóny z březového cukru!

Březový cukr, odborně nazývaný také xylitol, se vyrábí z březové kůry a dužiny. Bonbony jsou vyráběny přirozenou krystalizací 100% čistého březového cukru prvotřídní kvality. Mají lahodnou chuť, kterou si zamilujete hned po tom, co je poprvé ochutnáte. Každý bonbón obsahuje 3,8 gramu účinného xylitolu.

Zatímco klasické bonbony dělají prostředí v našich ústech kyselejším, tedy podporují a vyživují nežádoucí bakterie způsobující zubní povlaky a kazy, bonbóny z březového cukru se zásaditým složením prostředí ústenej dutiny neutralizují. Tím přímo hubí nežádoucí bakterie, pomáhají odstranit plak, zabraňují vzniku zubního kazu a ochraňují i ​​dásně. Bonbón z březového cukru se postupně rozpustí v ústech a prostřednictvím slin se dostane i do nejobtížněji přístupných zákoutí ústní dutiny.

Bonbóny z březového cukru si můžete dopřát i v případě, že hubnete, máte zvýšenou náchylnost na vznik cukrovky, nebo už diabetem trpíte. Březový cukr má až o 40% méně kalorií než klasický cukr v běžných cukrovinkách, disponuje mimořádně nízkým glykemickým indexem 7 a na jeho zužitkování v lidském těle není zapotřebí inzulín.

Díky praktickému balení si můžete bonbóny z březového cukru brát všude s sebou a dopřát si je kdykoliv, když dostanete chuť na něco sladkého. Namísto pocitů viny z konzumace nezdravých sladkostí si při každém březovém bonbónu můžete říct, že svým zubům jen prospíváte. Sladkou chuť si tedy můžete užít i večer před spaním, když už máte umyté zuby.

Studie ukazují, že březový cukr (Xylitol) má vysoce zásadité vlastnosti, které podporují zánik bakterií kazu, čímž chrání zuby a dásně. Na zablokování kyseliny je nezbytné, aby se březový cukr udržel v ústech 7-10 minut.

Jaké jsou možnosti:

Žvýkačky s xylitolem obsahují minimální koncentraci xylitolem a další sladidla a přísady. Aby byly účinné je třeba užívat velké množství denně.

Bonbóny s xylitolem: I když je koncentrace xylitolem v běžných bonbonech vyšší, na stabilizaci produktu musí smíchat s jinými přísadami. Většina tablet nemá pevné složení a rozpouští se příliš rychle v ústech, čímž se snižuje požadovaný účinek.

V ALTEVITE jsme připravili 100% BIO XYLICARE, čistý březový cukr.

XYLICARE se vyrábějí přírodním krystalizačním procesem. Každý bonbón obsahuje 3,8 g březového cukru, což způsobuje, že se pomalu rozpouští v ústech po dobu 7 až 10 minut. Tím je dosaženo nezbytného účinku na udržení ideálního alkalického prostředí s maximální účinností.

S XYLICARE je dentální hygiena velmi jednoduchá. Velkou výhodou je to, že je můžeme vždy vzít s sebou a použít je kdykoliv a kdekoliv: když pracujeme, cestujeme, po večeři, když cítíme sucho v ústech, když máme chuť na něco sladkého a obzvlášť vhodné jsou vždy po jídle. Tímto způsobem bakterie nemají čas se projevovat v ústech.

Účinek na zuby znásobíme, pokud cukrovinku užijeme před spaním bez následného pití vody nebo oplachování. Tímto způsobem se zásaditost úst zvýší přes noc.

 

Složení: 99,6% bio organic xylitol - březový cukr, 0,4% bio organický esenciální olej eukalyptus.

Země původu: Španělsko

Hmotnost: 95g - 25 crukríkov

Upozornění: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujtee v suchu a chraňte před přímým sluncem.

Tak na co ještě čekáte? Dopřejte si nejzdravější chutné bonbóny na trhu i vy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: