Altevita BLACK DETOX SMOOTHIE MIX 140g

Black detox smoothie je svým složením koktejl určený k detoxikaci, tedy na důkladné pročištění organismu. Obsahuje až 45% aktivního uhlí vyrobeného z kokosových skořápek.


  • (> 5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.10.2021
309 Kč
Kategorie: Nápoje
 

Nová receptura bez přidaného cukru a s vysokým podílem vlákniny.

K základním pozitivním vlivem smoothie jako takového se přidají i zdraví prospěšné účinky jeho ingrediencí. Složení toho - kterého koktejlu je zaměřen na dosažení jiných přidaných pozitivních účinků, je tedy vhodné seznámit se se zdravotními či léčebnými účinky jednotlivých přípravků, pak si jejich konzumaci obměňovat či kombinovat -v souladu se zdravotními problémy, na které se potřebujete zaměřit. Pojmem smoothie se obecně označuje ovocný či zeleninový nápoj jemné krémové konzistence, jakýsi koktejl v hustším provedení, který je vhodnou alternativou jídel v klasickém pojetí. Z hlediska trávicího procesu představuje jemná, tekutá podoba potravy nejšetrnější obdobu přijímaného jídla, proto je koktejlová forma ideální především pro oslabený nebo nemocný organismus, velmi vhodná je i při dietách, ale také v případě zdravého organismu se uplatňují jeho blahodárné účinky.

 

Black detox smoothie je svým složením koktejl určený k detoxikaci, tedy na důkladné pročištění organismu. Obsahuje až 45% aktivního uhlí vyrobeného z kokosových skořápek, který je nejúčinnější přírodní látkou proti toxickým a jedovatým látkám. Aktivní uhlí, má schopnost zabránit vstřebávání se toxinů a jedů různého druhu do krevního oběhu, proto se používá pro akutní léčbu až život ohrožujících stavů v případech otrav různého druhu, včetně otrav alkoholem, jakož i předávkování drogami. Je schopná zneškodnit i parazity a různé bakterii v těle. Pro tuto svou schopnost přispívá k odstranění zápachu z úst. Kromě vázání jedů a toxických látek dopomáhá tato látka ke snížení hladiny špatného a zvýšení hladiny dobrého cholesterolu. Přívlastek "black" v názvu tohoto přípravku poukazuje nejen na černou barvu jeho hlavní složky, ale také na tmavou barvu dalších jeho ingrediencí, jako jsou černý rybíz, borůvky či dokonce i černý čaj.

Černý čaj obsahuje třísloviny - látky, které jsou velmi prospěšné pro trávicí trakt, mají uklidňující účinek na střeva a žaludek, což je velkým přínosem v průběhu detoxikačních procesů. Známé jsou i jeho antioxidační účinky, čímž se zajistí zneškodnění volných radikálů a tvorba zánětů v těle.

Ovocné složky tohoto přípravku se krásně zařazují do řady černých složek výrobku, a zdůrazňuje jeho detoxikační účinky.
Borůvky jsou osvědčeným lékem proti průjmu. Obsahují různé důležité organické kyseliny, antioxidanty, minerálních látek, hodně vitamínu C a betakarotenu, takže jsou vhodnou ochranou před infekcemi. Navíc pomáhají vylučovat toxiny z těla a podobně aktivnímu uhlí i snížit hladinu cholesterolu v krvi.

Černý rybíz jsou také skvělým pomocníkem při průjmu a uleví při problémech s trávením. Jsou bohaté na vitaminy (C, E, skupiny B) a minerální látky (železo, draslík). Mají močopudný charakter, tedy zrychlují procesy vylučování (i toxinů). I vyšší obsah vlákniny černého rybízu výrazně posiluje čistící schopnosti tohoto přípravku.

Konzumací Black Detox Smoothie se tak zbavíte nejen škodlivých a jedovatých látek a usazenin ve vašem těle, ale stanete se zároveň odolnějším vůči infekcím a zánětlivým procesům v těle, a navíc se Vám kromě trávicího systému poděkují i ​​srdce a cévy, o zdraví kterých se úspěšně postará tato jedinečná kombinace ingrediencí.

Složení: Inulin vláknina z čekanky 37%, aktivní uhlí z kokosových skořápek 27,5%, černý rybíz lyofilizované 15%, Matcha zelený čaj 5%, Zázvor - zázvor lékařský 1,4%, přírodní aroma 0,1%

 

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota - 646 kJ / 157 kcal
Tuk - 0,35g z toho nasycené mastné kyseliny 0,05 g
Sacharidy - 14,4g z toho cukry 11,68g
Vláknina - 50gg
Bílkoviny - 1,61g
Sůl - 0,01g

Příprava: 7g na 250ml vody

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: