Množstevní sleva

Altevita COCONATURAL PURE – kokosová voda 140g

Kokosová voda z mladých zelených ořechů obsahuje řadu minerálů a vitamínů, které mají vysokou nutriční hodnotu pro lidské zdraví.


  • 247,11 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
299 Kč
Kategorie: Nápoje
Položka byla vyprodána...
 

Kokosová voda z mladých zelených ořechů obsahuje řadu minerálů a vitamínů, které mají vysokou nutriční hodnotu pro lidské zdraví a život. Proto je její pití prospěšné pro zdraví a v posledních letech je tak populární.

Kokosová voda neobsahuje žádná umělá dochucovadla a barviva nebo chemické přísady, je přirozeně bez cholesterolu.

Kokosová voda je čirá tekutina, která vzniká filtrováním dešťové vody přes skořápku ořechů. Při tomto procesu se přirozeně obohacuje o vitamíny, minerály, elektrolyty, aminokyseliny a enzymy.

Jde o přirozeně izotonický nápoj, který zvyšuje v těle koncentraci iontů. Ta zajišťuje lepší hydrataci a lepší spalování tuků. Je destilovaná přírodou a tedy dokonale připravena pro příjem lidským organismem.

Kokosová voda je téměř identická s krevní plazmou, která tvoří součást lidské krve, proto vzhledem k rozpustné částice dokáže rychlé doplnit zásoby životodárných látek v organismu. Právě proto se používala během druhé světové války jako náhrada krevní transfuze pro zraněné vojáky.

Kokosová voda obsahuje množství biologicky aktivních enzymů, které jsou nezbytné pro život. Při stárnutí enzymů ubývá a tak zákonitě také ubývá životních sil. Enzymy také spouštějí detoxikaci a jsou prospěšné pro trávicí trakt.

Kokosová voda obsahuje elektrolyty, které nenajdeme jinde v přírodě. Doporučuje se pro udržení štíhlé postavy. Udržuje správnou teplotu těla, chrání srdce, má antibakteriální a antivirové účinky. Síla kokosové vody Vás o svých pozitivních účincích přesvědčí.

 

Jaký je vlastně rozdíl mezi kokosovým mlékem a kokosovou vodou?

Lidé si často tyto dva rozdílné nápoje mýlí. Kokosové mléko se vyrábí ze zralých hnědých kokosů. Kokosová voda je čirá a pochází z mladých kokosů, které mají zelenou barvu.


Je kokosová voda vhodná i pro alergiky (alergie na ořechy)?

Kokosová voda je hypoalergenní a velmi dobře ji snášejí i citlivé osoby, které trpí potravinovými alergiemi.

 

Složení: Cocos nucifera - kokosová voda 90%, maltodextrin 10%

Země původu: Indie

 

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota - 1188 kJ / 284 kcal.
Tuk - 0,31g z toho nasycené mastné kyseliny 0,01 g
Sacharidy - 68,54g z toho cukry 37,42g
Vláknina - 0,1g
Bílkoviny - 1,82g
Sůl - 0,5g

 

Příprava: 7g na 300ml vody

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: