Množstevní sleva

Altevita Collagen Coffee 93g

S kolagenem můžete svou ranní kávu přeměnit na výživovou bombu, přičemž vyrovnáte účinky kofeinu s proteiny, což znamená, že budete mít energii na celý den.


  • 322,31 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.5.2024
390 Kč
Kategorie: Káva
 

Možná si kolagen spojujete s drahými krémy proti vráskám, ale když se podíváte sociální sítě jako Instagram nebo Youtube, dozvíte se, že nejedna fitness blogerka oblibě právě kolagenovou kávu. Světem se nese nový trend kolagenové kávy, ale co kolagen je a proč si ji lidé tak oblíbili? Jaké výhody přináší našemu zdraví?

Co je kolagen?

Kolagen je jednou z živin, které se nacházejí v želatině, která je gumovou látkou, která pochází z kostí zvířat, především z hospodářských zvířat, drůbeže a mořských plodů. Kolagen nemá žádnou chuť, a pro mnohé to znamená, že se ho dá snadno konzumovat pravidelně.

Zatímco kosti jsou bohaté na kolagen, obsahují i ​​jiné aminokyseliny než glycin a glutamin, které mají mnoho výhod pro celé tělo.

Výhody pravidelného pití kolagenové kávy

S kolagenem můžete svou ranní kávu přeměnit na výživovou bombu, přičemž vyrovnáte účinky kofeinu s proteiny, což znamená, že budete mít energii na celý den.

zlepšuje trávení

Pokud chceme, aby bylo naše stravování co nejúčinněji, naše tenké střevo musí absorbovat dobré živiny z potravin. Bez dostatečné trávicí funkce v žaludku nebo tenkém střevě nebude mít správné stravování spoustu výhod.

Kolagen dokáže chránit slizniční výstelky trávicího systému, které hrají obrovskou roli při vstřebávání a úplném trávení.

Vyživuje pokožku, nehty a vlasy

Naše vlasy, pokožku a nehty jsou odrazem toho, co se děje uvnitř našeho těla. Aminokyseliny, jako jsou ty, které se nacházejí v kolagenu, mohou vyživovat vlasy, pokožku a vlasy, protože obnovují buňky a poskytují jim pružnost - aniž je pokožka suchá a vlasy a nehty lámavé. Může také pomoci snížit příznaky stárnutí na pokožce včetně vrásek a jemných čárek.

posiluje játra

Zatímco káva má některé vlastní výhody zlepšující funkci jater, kolagen může být mimořádně užitečnou podporou při posílení úlohy hlavního detoxikačního orgánu. Játra má mnoho povinností, z nichž nejdůležitější je vylučování toxinů. Játra filtruje krev, odstraňuje toxiny a chemikálie a připravuje je, aby byly vyloučeny z těla přes střeva a močový měchýř. Když jsou mechanismy za těmito detoxikačními cestami ohrožené, tělo zůstává více toxické.

 

Příprava: 3,3g = 1 navršená čajová lžička zalít 150 ml max. 80 ° C vody.

 

Doporučené dávkování: maximálně 3 porce denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje kofein! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Příprava: 3,1 g = 1 kopcová čajová lžička zalít 150 ml Max. 80°C vody.

 

Doporučené dávkování: maximálně 3 porce denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje kofein! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení 1 porce 3,1g: instantní káva 1,5g, INULIN rozpustná vláknina z čekanky (Cychorium intibus) 0,6g, VERISOL BIOACTIVE COLLAGEN PEPTIDES 1g (ODD kolagenu VERISOL = 2,5g. 1 porce Collagen Coffe

 

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 1338 KJ/319 kcal
Tuk 0,24g z toho nás. Mastné kyseliny 0,10g
Sacharidy 27,97g z toho cukry 4,57g
Bílkoviny 39,68g
Sůl 0,09g
Vláknina 22,35g


Jak účinkuje Verisol?

Co se týče účinků produktu Verisol, v první řadě je důležité říci, že specifické peptidy jsou výsledkem různých katabolických procesů. Zvyšují celkový metabolismus kolagenu, díky čemuž se vyrovnává jeho degradace v dermu. Výsledkem je dodání kolagenu a extracelulární matrix. Tyto složky se totiž vlivem prostředí a věku redukují.

Zlepšuje zdraví pokožky

Verisol obsahuje zmíněné specifické peptidy, které podporují tvorbu kolagenu. Díky tomu zlepšují celkový stav a zdraví pokožky. Verisol se podává ústně, přičemž ovlivňuje produkci kolagenu již zevnitř. Množství vědeckých studií také potvrdilo, že Verisol zmírňuje tvorbu vrásek a zvyšuje vlhkost pokožky.

Vyšší elasticita1

Díky obsahu produktu, Verisol působí také na elasticitu pokožky. V rámci tohoto účinku byly provedeny i vědecké studie, které potvrdily, že ženy ve věku 35–55 let měly po použití Verisolu až o 15 % vyšší elasticitu. Tato studie probíhala několik týdnů, přičemž se zjistilo, že ženy měly stále vyšší elasticitu pokožky. Mimo jiné velkou výhodou je i perorální užívání, které má vyšší účinnost.

1Perorální suplementace kolagenových peptidů příznivě ovlivňuje fyziologii lidské kůže: placebem kontrolovaná studie.

Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, Srpen 2013

 

Redukuje vrásky2

Tak, jak jsme si již výše vzpomínali, přípravek Verisol dokáže zmírnit projevy vrásek i jejich redukci. Uskutečnila se také studie, kde se zaměřili na více než 100 žen ve středním věku. Prokázalo se, že Verisol redukuje vrásky již po čtyřech týdnech, přičemž se podporuje i tvorba prokolagenu.

Orální příjem specifických kolagenových peptidů redukuje vrásky a zvyšuje syntézu dermální matrice.

Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, Prosinec 2013

Snižuje celulitidu

Verisol je produkt, který obsahuje speciální peptidy. Ty dokáží i snížit projevy celulitidy, popřípadě ji redukovat. Celulitida, nebo jinak řečeno pomerančová kůže, je problémem přibližně 85% žen po celém světě. I to je důvod, proč se uskutečnila vědecká studie, která se zabývala účinky produktu Verisol na celulitidu.

Tento problém vzniká zejména důsledkem podkožního tuku, popřípadě nadbytkem intersistální tekutiny. Verisol je i v tomto případě skvělým řešením, protože jak z mála produktů účinkuje přímo na extracelulární matrix, čímž zvyšuje efektivitu účinků.
Výrazně zlepšuje skóre celulitidy3

Nedávno byla provedena studie, které se zúčastnilo něco přes 105 žen. Potvrdilo se, že příjem 2,5 g Verisolu perorálně dokáže snížit skóre celulitidy. Celkový účinek byl měřen po 3 až 6 měsících a bylo prokázáno, že Verisol obnovuje normální strukturu kůže a podkožní tkáně.

První výsledky už bylo na těle vidět po 3 měsících, ale po šesti to bylo maximálně viditelné. Vše také závisí na indexu hmotnosti a na celkovém stavu pokožky. Mimo jiné, studie se prováděla v porovnání se ženami, kterým byl dán jen placebo efekt.

3JOURNAL OF MEDICAL FOOD, J Med Food 00 (0) 2015, 1 – 9, DOI: 10.1089/jmf.2015.0022, Doplněk stravy se specifickými kolagenovými peptidy má příznivý účinek na morfologii celulitidy, který závisí na indexu,

Michael Zague, Steffen Oesser, Ehrhardt Porksch

Podporuje růst a zdraví nehtů4

Kolagen je známá stavební část nehtů. Při jeho nedostatku tak pochopitelně dochází k jejich lámavosti. Mimo jiné, množství žen trpí právě třepením nehtů, jejich olupováním a drsností. Verisol je v tomto případě ideálním řešením. Výrazně totiž zlepšuje zdraví nehtů, což se opět potvrdilo iv jedné z mnoha studií.

Účinky Verisolu na nehty se prokázaly ve studii, kde se zúčastnilo několik desítek lidí. První účinky se objevily již po dvou měsících. Po půlroce se zdraví nehtů zlepšilo téměř o polovinu, což jsou skvělé výsledky! Přes 75 % žen vnímalo po šesti měsících své nehty jako zdravější, delší a pevnější.

4Hexsel D, Zague V, Schunck M, Siega C, Camozzato FO, Oesser S. Perorální suplementace se specifickými bioaktivními kolagenovými peptidy zlepšuje růst nehtů a snižuje příznaky jejich lámavosti. J Cosmet Dermatol. 2017;00:1-7. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/jocd.12393

Ženy kolagen skutečně zbožňují!

Po testování produktu Verisol se prokázalo, že ženy si tento přípravek ihned oblíbily. Mimo jiné, Verisol zlepšuje stav pleti nejen z venku, ale také zevnitř. Ženy právě proto preferují používání kolagenu. Výrazně to zlepšuje jejich zdraví, což je vidět hned po několika měsících. V některých zemích jsou dokonce zavedeny i potraviny s obsahem kolagenu, které najdete v běžných řetězcích. Brzy se očekává, že tento trend bude rozšířen také do USA nebo Evropy.

Ženy kolagenu v produktu Verisol skutečně důvěřují. Tento produkt zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vrásky a je skvělým řešením také pro redukci celulitidy. Mimo jiné, kolagen napomáhá proti rychlým projevům stárnutí, a tak bude vaše tělo krásné nejen zvenčí, ale také zevnitř. V neposlední řadě, Verisol poskytuje svým zákazníkům možnost zlepšit si osobní péči a udělat něco pro sebe a své zdraví.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: