Novinka Množstevní sleva

Altevita Optivision Maxx 60 kapslí

Představujeme vám Altevita Optivision Maxx – váš nejlepší spojenec v bitvě za jasné a zdravé vidění. Patentovaná formule.


  • 722,31 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
874 Kč
Kategorie: Výživové doplňky
Hmotnost: 0.04 kg
 

Dočkali jste se! Po letech výzkumu a vývoje jsme s hrdostí připravili produkt, který změní váš život k lepšímu. Altevita Optivision Maxx je vytvořen s použitím revoluční směsi OCULOXIN ® a Zealutein ® - silných antioxidantů, které podporují zdraví vašich očí.

Proč byste měli Altevita Optivision Maxx zařadit do své denní rutiny? Naše formule je navržena tak, aby se postarala o vaše oči a zároveň bojovala proti únavě z dlouhých hodin strávených díváním na obrazovky. Výsledkem je lepší vidění, ostřejší zaměření a celkové zlepšení životního stylu.

Jako bonus, Altevita Optivision Maxx je vyroben ve striktně kontrolovaných podmínkách, což zaručuje jeho vysokou kvalitu. Znamená to, že dostáváte jen to nejlepší pro vaše oči.

Připojte se k nám v revoluci za zdravé vidění. Nechte Altevita Optivision Maxx zasvítit vaši cestu k jasnějšímu a zdravějšímu zítřku.

Přesvědčivých 5 důvodů, proč si koupit Altevita Optivision Maxx:

1. Pokročilá formule: Pomocí OCULOXIN ® a Zealutein ® byla vytvořena jedinečná směs, která podporuje zdraví vašich očí.
2. Bojuje proti únavě očí: Dlouhé hodiny strávené díváním na obrazovky jsou minulostí. Altevita Optivision Maxx pomáhá bojovat proti únavě očí.
3. Zlepšuje vidění: S naším produktem můžete očekávat ostřejší zaměření a lepší vidění.
4. Vysoká kvalita: Altevita Optivision Maxx je vyroben ve striktně kontrolovaných podmínkách, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.
5. Investice do zdraví: Koupí Altevita Optivision Maxx investujete do svého zdraví a kvality života.

OCULOXIN™ je komplex standardizovaných extraktů z plodů Vaccinium myrtillus L. + Aronia Melanocarpa (Michx.) Elliot + Lonicera caerulea var. Kamtschatica. Jedná se o inovativní komplex extraktů s rozšířeným a synergickým spektrem účinných látek určených k regulaci a zlepšení více vizuálních parametrů.

Bobule tohoto komplexu jsou široce používány a na trhu uznávány jako "superovoce", zejména pro jejich silnou antioxidační aktivitu, která je způsobena vysokým obsahem (zdraví prospěšných) polyfenolických sloučenin. Analytické testy (HPLC)* komplexu OCULOXIN™ ukázaly, že extrakt z borůvek má mimořádně bohaté složení antokyanů, konkrétně 5 různých aglykonů spojených do monoglykosidu s hexózami nebo pentózami. Extrakt z bobulí haškapu je také bohatým zdrojem antokyanů a fenolických kyselin a extrakt z bobulí aronie má vysoký obsah iridoidů, které v jalovci a haškapu chybí.

Složení obsahuje různé, ale vzájemně se doplňující a synergicky působící frakce polyfenolů (včetně antokyanů) a iridoidů, přičemž jejich rozsah byl optimálně navržen pro dosažení příznivého očního účinku, čímž se složení OCULOXIN™ stává jedinečným na trhu.

*(A.Kucharska, Vratislavská univerzita přírodních věd, Wratislav 2022)

OCULOXIN™ complex se doporučuje používat všem, kteří jsou namáháni dlouhodobou prací před obrazovkami (počítač, televizor, chytrý telefon),
osobám s rozvíjející se presbyopií, jakož i osobám s počáteční diabetickou retinopatií a osobám, které trpí astenopií ("únavou očí"), včetně digitální únavy očí.

ZeaLutein® granule je patentované složení 1% zeaxantinu, 5% luteinu a 2% piperinu, které jsou smíchány v poměru optimalizovaném pro zajištění přínosu pro zdraví očí.

Tyto tři složky pocházejí z přírodních zdrojů Tagetes erecta, Lycium barbarum a Piper nigrum.

Složení

OCULOXIN ®, Zealutein ®

Dávkování: 2 x kapsle denně zapít dostatečným množstvím vody.

 

Obsah aktívnych látek

1 tobolka

Doporučená denní dávka (%)

OCULOXIN ®

150 mg

Není stanovena

Zealutein ®

150 mg

Není stanovena

 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Ustanovená doporučená denní dávka nesmí být překročena.

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: