Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BERAN (ARIES) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BERAN (ARIES) - 21. březen - 19. duben

Odvážný a soutěživý

Element - OHEŇ

Klíčová myšlenka - I AM (Jsem, existuji)

Planeta - MARS

Klíčová slova: Optimismus - Odhodlanost - Čestnost - Iniciativa - Rozhodnost

Orgán: Hlava

Onemocnění: bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku

Esenciální oleje: CITRON - LEVANDULE - KADIDLO

Citron - optimismus

Levandule - uklidnění

Kadidlo - rovnováha a trpělivost

Berani jsou odvážní, soutěživí, důvěřují vlastním schopnostem a jsou to přirozeně vůdčí typy. Často lákají ostatní, aby je následovali a vychutnávají si prvenství ve všem, co se dá. Pokud dostanou nápad, mají tendenci být příliš impulzivní a energičtí, málokdy však nápady dotáhnou do konce, protože jim chybí dostatek trpělivosti.

Směs esenciálních olejů pro znamení BERAN obsahuje oleje, které mohou pomoci Beranu uklidnit jejich ohnivý temperament a zmírnit sebevědomou energii. Oleje jsou velmi prospěšné na uklidnění bolesti hlavy, na migrény a také poruchy spánku.

SLOŽENÍ: 100% esenciální oleje - Citron (Citrus limonum), Levandule (Lavandula Angustifolia), Kadidlo (Boswellia Serrata)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: