Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BLÍŽENCI (GEMINI) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BLÍŽENCI (GEMINI) - 21. květen - 20. červen

Flexibilní a nápaditý

Element - VZDUCH

Klíčová myšlenka - I THINK (Myslím)

Planeta - MERKUR

Klíčová slova: Přizpůsobivost - Inteligence - Všestrannost - Zvědavost

Orgán: plíce, nervová soustava

Onemocnění: problémy s dýcháním, alergie, onemocnění nervů

Esenciální oleje: BERGAMOT - GRAPEFRUIT - BAZALKA

Bergamot - uklidnění nervové soustavy

Grapefruit - uvolnění

Bazalka - dýchání

Tak jako symbol blíženců, lidé narození v tomto znamení mají "dvojitou" povahu, skrývají v sobě dvě osobnosti. Jsou komunikativní a mají smysl pro humor, na druhé straně však dokáží být velmi mazaní. Blíženci umí být aktivní v mnoha oblastech současně a neustále vyhledávají nové aktivity.

Směs esenciálních olejů pro znamení BLÍŽENCI obsahuje oleje, které mohou pomoci uklidnit jejich velmi zaneprázdněnou mysl. Jsou v ní také oleje, které mohou být prospěšné při dýchacích potížích a na uklidnění nervové soustavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: