Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BÝK (TAURUS) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BÝK (TAURUS) - 20. duben - 20. květen

Stabilní a kreativní

Element - ZEM

Klíčová myšlenka - I HAVE (Mám)

Planeta - VENUŠE

Klíčová slova: Spolehlivost - Oddanost - Odpovědnost - Trpělivost - Odhodlání

Orgán: Krk, ústa, uši, štítná žláza

Onemocnění: záněty krku a nemoci hrdla

Esenciální oleje: ROZMARÝN - EUKALYPTUS - LIMETKA

Rozmarýn - sebevědomí

Eukalyptus - imunita

Limetka - důvěra

Býk je srdečný, loajální a trpělivý. Tito lidé mají v sobě charismatické kouzlo. Jsou známí svou odhodlaností. Při prosazování svých cílů však dokáží být velmi tvrdohlaví. Jsou nesmírně oddaní v partnerských vztazích a jsou to skutečně spolehliví přátelé.

Směs esenciálních olejů pro znamení BÝK obsahuje oleje, které mohou pomoci smyslné a horkokrevní povaze Býka. Často potřebují zvýšit sebevědomí, aby se nenechaly zneužívat. Směs obsahuje esence, které jsou velmi prospěšné na bolavé a ztuhlé svaly. Pomáhají také zmírnit bolesti v krku (např. nachlazení, ztráta hlasu).

SLOŽENÍ: 100% esenciální oleje - Rozmarýn (Rosmarinus Officinails), Eukalyptus (Eucalyptus globulus), Limetka (Citrus aurantifolia)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: