Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - PANNA (VIRGO) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

PANNA (VIRGO) - 23. srpen - 22. září

Spolehlivý a upřímný

Element - ZEM

Klíčová myšlenka - I ANALYSE (Analyzuji)

Planeta - MERKUR

Klíčová slova: Pracovitost - Praktičnost - Preciznost - Analytické myšlení

Orgán: Břicho

Onemocnění: Trávicí problémy

Esenciální oleje: MANDARINKA - KADIDLO - PETITGRAIN

Mandarinka - štěstí

Kadidlo - mentální uvolnění

Petitgrain - emocionální únava

Panna je jediné znamení, které je reprezentováno ženou. Lidé narození v tomto znamení jsou plaší, velmi pilní, ale dokážou být příliš kritičtí a v mnoha ohledech příliš konzervativní. Jsou to perfekcionisté, často však lhostejní a nechápající druhých. Mnohokrát si dělají zbytečné starosti a jejich neustálá potřeba dokonalosti je pro mnohé únavná.

Směs esenciálních olejů pro znamení PANNA obsahuje oleje, které mohou pomoci uklidnit mysl a zbavit se zbytečných starostí. Obsahuje také esence, které jsou velmi prospěšné při stresu a úzkosti podporují obecně dobré zdraví a pocit harmonie.

SLOŽENÍ: Mandarinka (Citrus Nobilis), Kadidlo (Boswellia Serrata), Petitgrain (Citrus Aurantium var. Amara).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 23.2.2022
????