Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - VODNÁŘ (AQUARIUS) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem. 


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.5.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

VODNÁŘ (AQUARIUS) 20. leden - 18. únor

Loajální a nezávislý

Element - VZDUCH

Klíčová myšlenka - I KNOW (Vím)

Vládnoucí planeta - URAN, SATURN

Klíčová slova: Upřímnost - Humánnost - Pracovitost - Tvořivost - Společenskost

Esenciální oleje: CITRON - KORIANDR - NEROLI

Citron - zahnat starosti

Koriandr - jistota

Neroli - jemnost

Vodnáři jsou přátelští, lidští, upřímní a inovativní. Díky své ohleduplnosti a péči si dokáží získat přátel. Kreativní mysl a představivost je přivádí k mnoha velkým objevem, avšak často se "hrají" na něco co nejsou.

Působí tak často výstředně a neobvykle. Umí být velmi tvrdohlaví a jsou často příliš netrpěliví, zvláště pokud s nimi někdo nesdílí stejný názor.

Směs esenciálních olejů pro znamení VODNÁŘ obsahuje oleje, které mohou pomoci zmírnit tvrdost a zvědavost osobnosti Vodnáře. Směs zlepšuje náladu. Obsahuje také oleje, které jsou velmi prospěšné pro zlepšení krevního oběhu.

SLOŽENÍ: Citron (Citrus limonum), Koriandr (Corriandrum Sativum), Neroli (Citrus Aurantium).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 4.10.2021
Spokojená