Novinka Množstevní sleva

AWM Obelisk Čakra 1ks

  • 1 z 2

Každý kámen je vyroben s citem, ručně vyroben z těch nejlepších drahokamů se sedmi odlišnými barvami, které představují jednotlivé čakry. Tyto čakrové kamene pocházející z mystické země Indie ztělesňují staleté tradice léčení drahými kameny.


  • 369,42 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.5.2024
447 Kč
Kategorie: Dárkový sortiment
Hmotnost: 0.1 kg
 

Lepené čakrové kamene jsou více než jen krásná dekorace; jsou to hluboké nástroje ke zvýšení pohody a duchovní harmonie. Tyto esoterické drahokamy jsou předurčeny k tomu, aby zaujaly vaše zákazníky, kteří milují drahokamy i sběratele. Zvyšte svou energii pomocí našeho čakrového obelisku, mocného nástroje pro výrobu drahých kamenů, který je navržen tak, aby zarovnal a vyvážil vaše čakry. Každý obelisk, vyrobený z nádherných drahých kamenů, je symbolem starodávné moudrosti a duchovní harmonie. Když se čakrový obelisk používá v meditačních nebo energetických léčebných praktikách, usměrňuje živé energie čaker, čímž podporuje vnitřní rovnováhu a pohodu.

Upozorňujeme, že tyto čakrové kameny jsou vyráběny řemeslně, proto se mohou vyskytnout mírné odchylky ve velikosti a hmotnosti v důsledku jejich ruční výroby.
Rozměry 65x10 (mm)
Materiály/Složení gemstone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: