Novinka Množstevní sleva

AWM USB Himálajská Solná Lampa Vícebarevná - Miska 1ks

  • 1 z 3

Znečištění dnešního světa elektrickými zařízeními vytváří ve vzduchu pozitivní ionty, které jsou pro nás potenciálně škodlivé a způsobují zhoršení kvality ovzduší. Pomocí himálajské krystalové solné lampy doplníme záporně nabité ionty ve vzduchu, které nám pomáhají vyhnout se fyzickému nebo duševnímu poškození, způsobené elektrickým smogem.


  • 412,40 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
499 Kč
Kategorie: Aroma difúzery
Hmotnost: 0.2 kg
 

USB Solná Lampa - Miska svítí více barvami.

Solné lampy pozitivně ovlivňují hyperaktivní děti, zlepšují koncentraci a snižují poruchy nespavosti. Pomáhají tišit příznaky astmatu, alergií, dodávají pocit čerstvosti a přispívají ke zvyšování obranyschopnosti organismu. Zároveň jsou nádherným bytovým doplňkem, dotváří překrásnou harmonii domácností a vyvolávají pocit příjemné atmosféry.

Namísto toho, abychom je prodávali podle velikosti, prodáváme je podle přibližné hmotnosti. Každá lampa je naprosto jedinečná.

Díky hygroskopickým vlastnostem solných lamp, sůl absorbuje vlhkost ze vzduchu.

Pokud zpozorujete na lampě rosení nebo vodu je to obvykle způsobeno delším nepoužíváním lampy. Tento jev se vyskytuje zejména ve vlhkém prostředí. V tomto případě lampu jemně otřete suchým hadříkem nebo vystavte lampu silnému slunečnímu záření po dobu 4 až 5 hodin a následně odstraňte přebytečné krystaly. V případě, že lampu nepoužíváte delší dobu, odpojte kabel a vyjměte jej ze svítidla.

Při vlhkých podmínkách doporučujeme lampu umístit na podnos nebo misku, aby se mohla zachytávat voda.
Rozměry 8.5x7.5x8.5 (cm),

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: