Množstevní sleva

Kyosun BIO Matcha Tea Trio 75g

Představujeme Trio – všechny naše porcované čaje v jedné krabičce! Nyní máte možnost ochutnat celou nabídku Matcha Tea čajů v praktickém balení. 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium udělají radost jak matcha začátečníkům, tak těm, kteří si pravidelně rádi vychutnávají různé řady matcha.


  • 400 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.7.2024
484 Kč
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.075 kg
 

PROČ PIT MATCHA TEA?

Jemně mletý japonský zelený čaj matcha obsahuje obrovské množství prospěšných látek. Je přibližně 10x silnější než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a theofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se na rozdíl od toho v kávě uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

 

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI JEDNOTLIVÝMI MATCHA ČAJI V BALENÍ?

Bio Matcha Tea Harmony je náš startovní matcha. Má silnou chuť a skvěle se tak hodí k dochucování různými sirupy, ovocnými šťávami nebo džusy. Je velmi oblíbený u těch, kteří s matcha teprve začínají.
Bio Matcha Tea Imperial je chuťově o něco jemnější, ale má stále silnou zemitou chuť. Imperial je velmi všestranný matcha. Chutná skvěle sám o sobě, ale i dochucovaný.
Bio Matcha Tea Premium je už matcha opravdu jemné chuti. Premium doporučujeme pít bez dochucování, nanejvýš s pár kapkami citrónové šťávy. Jemnou a rafinovanou chuť tohoto matcha nejlépe oceníte až po vyzkoušení předchozích řad.

KDE SE BIO MATCHA TEA HARMONY PĚSTUJE?

Harmony se pěstuje v japonských oblastech Shizuoka a Aichi, Bio Matcha Tea Imperial pochází oblasti Shizuoka, a Premium se sklízí v oblasti Aichi, kde se čaj sklízí výhradně ručně.

 

JE BIO MATCHA TEA PRAVIDELNĚ TESTOVÁN?

Ano, všechny naše typy čajů pravidelně testujeme na kvasinky, plísně, pesticidy a bakterie. coli. Výsledky testů naleznete vždy na našem webu, nebo o ně můžete požádat e-mailem. Při žádosti o testy uveďte číslo šarže, které naleznete na spodní straně krabičky. Pravidelné testy jsou garancí kvality a pokud se chystáte ke koupi čaje matcha jiné značky, tak buďte při jeho výběru velmi obezřetní. Zejména jeho levné náhražky, které pocházejí většinou z Číny, nemají stejné vlastnosti jako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od prodejce aktuální testy, které se vždy musí shodovat s aktuální šarží nabízeného čaje.

JAKÁ JE DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA?

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

JAK SE BIO MATCHA TEA PŘIPRAVUJE?

Nejlépe si matcha připravíte v šejkru nebo uzavíratelné láhvi. Do nádoby nasypte porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popř. teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 70 °C. V naší nabídce naleznete také širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikovány pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

KOLIK SÁČEK BALENÍ OBSAHUJE?

V balení je 15 sáčků Bio Matcha Tea Harmony, 15 sáčků Bio Matcha Tea Imperial a 10 sáčků Bio Matcha Tea Premium.

JAK MATCHA TEA SKLADOVAT?

Jednotlivé kapsy již jsou vyrobeny tak, aby matcha ideálně chránily před vzduchem a světlem.

JAKÁ JE TRVANLIVOST PRODUKTU?

Trvanlivost Bio Matcha Tea je 24 měsíců.

OBSAHUJE BIO MATCHA TEA NĚJAKÉ ALERGENY? JSOU NĚJAKÁ RIZIKA SPOJENÁ S KONZUMACÍ ČAJE?

U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

KDE SE PRODUKT VYRÁBÍ?

Původ Bio Matcha Tea je v Japonsku a balení do 2g a 1,5g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: