Novinka Množstevní sleva

Organic Indie Sugar Balance – hyperglykémie, metabolismus 60 kapslí

  • 1 z 3

Bylinná směs Sugar Balance napomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, komplexně podporuje kardiovaskulární systém a dodává energii.


  • 308,26 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2024
373 Kč
Kategorie: Výživové doplňky
Hmotnost: 0.05 kg
 

Sugar Balance podporuje správnou glykemickou kontrolu a zpracovávání sacharidů, díky čemuž pomáhá snižovat výkyvy nálady způsobené chutí na sladké. Bylinná směs Sugar Balance má také pozitivní dopad na zmírnění výkyvů energie způsobených jídlem.

Bylinná směs Sugar Balance je vhodná také jako doplněk běžné léčby cukrovky, ke snížení hladiny cukru v krvi a podporu kvality života.
Způsob užívání Sugar Balance

Jsou účinnější tobolky, prášek nebo čaj?

Platí, že nejefektivnější a nejúčinnější forma užívání ajurvédských bylin jsou tobolky. Tobolková forma má vyšší účinnost kvůli postupnému uvolňování obsahu tobolky v trávicím traktu, díky čemuž není třeba užívat vysoké množství byliny jako například u prášků (churna) nebo čajů. Samotná kapsle je z rostlinné celulózy, nijak tak nezatěžuje trávení a je vhodná iv případě introlerancí, například celiakie.

Jsou účinnější drcené byliny nebo extrakty?

V případě ajurvédských bylin doporučujeme užívat vždy v první řadě drcené byliny. Extrakty jsou ve většině případů připravovány z méně kvalitních bylin a nedisponují proto ani BIO či EKO certifikáty, stejně tak jsou ve většině případů také méně účinné. Do naší nabídky vybíráme vždy v první řadě drcené byliny, protože jde o v ajurvédě tradiční a kvalitnější formu.

Jak mám užívat bylinnou směs Sugar Balance?

Obecně doporučujeme v případě méně závažných potíží nebo při preventivním užívání dávkování 1 kapsle 2krát denně. Pokud je to nutné, lze dávkování zvýšit.

V případě akutních nebo přetrvávajících potíží doporučujeme dávkování 2 kapsle 2krát denně.

Složení

Bimbi – Kokcínie indická (Coccinia indica) listy 200 mg,
Bugenvilea úhledná (Bougainvillea spectabilis) listy 30 mg,
Sadabahar – Katarant růžový (Vinca rosea) listy 20 mg,
tobolky z rostlinné celulózy
Dávkování

1 až 2 tobolky dvakrát denně spolu s jídlem.

Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce. Může se užívat dlouhodobě.

Balení

60 vegetariánských bezlepkových kapslí

Další informace

Země původu
Indie

Všechny byliny použité v našich ajurvédských produktech byly vypěstovány na ekologických farmách v Indii a splňují certifikáty BIO kvality a ekologického zemědělství.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: