Novinka Množstevní sleva

Healing nature Škrabka na jazyk měděná 1ks

  • 1 z 2

Škrabka na hygienu jazyka je vyrobena z ušlechtilé mědi s antibakteriálním působením. Tvar škrabky je přizpůsoben ústům, pro pohodlné použití. Odstraňuje povlak a mikroby.


  • 102,48 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
124 Kč
Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.05 kg
 

Péče o dutinu ústní pro většinu populace znamená především důkladné čištění zubů. Bohužel se však často zapomíná na důležitost čištění jazyka. A přitom právě čištěním jazyka můžeme minimalizovat nebezpečí vzniku zubního kazu a zánětu dásní i hrdla. Proto je ideální po čištění zubů používat také škrabku na jazyk, kterou odstraníme povlak, mikroby i toxiny, které naše orgány prostřednictvím jazyka vylučují. Škrabka je vyrobena z ušlechtilé mědi, která má silné antibakteriální a antiseptické působení a přispívá k celkovému ozdravení našich úst ak zastavení případných nežádoucích procesů v nich. Škrabku je vhodné používat dvakrát denně. Odstraněním bakterií zabráníme také nepříjemnému zápachu z úst. Škrabka má speciální tvar, který je automaticky přizpůsoben ústům.

TIP: Pravidelným čištěním jazyka může dojít ke zlepšení vašich chuťových buněk. Pokrmy i nápoje si tak vychutnáte naplno a možná budete překvapeni, jak mohou chutnat.

Podle ajurvédy: V ajurvédě se tato metoda ”škrábání jazyka” využívá již tisíce let a patří k jejím absolutním základům.

Použití: Vložte škrabku do úst, až dozadu. Přiložte ji k jazyku a pomocí jemného tlaku ji táhněte po jazyku směrem ven z úst. Tak to opakujte 3-4x, vždy ráno a večer. Potom si důkladně vypláchněte ústa. Všechno provádějte opatrně. Po použití škrabku vždy důkladně omyjte teplou vodou a osušte.

Složení: 100% měď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: