Novinka Množstevní sleva

Tribal Soul Vonné Tyčinky - 7 čaker s kartou na poselství 1 balení

Vonné Tyčinky jsou vyrobeny ručně v Indii. Zabaleny jsou v ozdobných krabičkách, které jsou dokonalým dárkem.


  • 44,63 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.4.2024
54 Kč
Kategorie: Vonné tyčinky
Hmotnost: 0.015 kg
 

Představujeme naši skvělou kolekci 7 vonných tyčinek Masala ručně balených z čakry, které jsou navrženy tak, aby probudily a vyvážily energetická centra ve vás. Každé balení v krásně zpracované krabičce obsahuje přibližně 10 tyčinek o hmotnosti štědrých 15 gramů.

Vedle tohoto aromatického požitku objevíte jedinečnou a smysluplnou kartu odkazu týkající se jedné ze sedmi čaker. Základem této kolekce je přesvědčení, že harmonizace čaker může přinést rovnováhu a pohodu do našeho života. Tato energetická centra, známá jako čakry, jsou životně důležitá pro naši fyzickou, emocionální a duchovní vitalitu. Zapálením jedné z našich ručně balených vonných tyčinek masala pozvete aromatickou esenci každé čakry do svého prostoru, čímž podpoříte hlubší spojení se svým vnitřním já.

Každý balíček nabízí prvek překvapení, protože bude náhodně vybrána jedna ze sedmi karet se zprávami čaker, které budou doprovázet vaše vonné tyčinky. S každým výběrem dostanete inspirativní a poučné poselství speciálně vytvořené tak, aby rezonovalo s vybranou čakrou.

Ať už je to živá červená kořenová čakra, vášnivá oranžová sakrální čakra, zářivá žlutá čakra Solar Plexus, soucitná zelená srdeční čakra, expresivně modrá krční čakra, intuitivní indigová čakra třetího oka nebo osvětlující fialová korunní čakra duchovní cestě.

Naše ručně rolované vonné tyčinky masala jsou pečlivě vyrobeny s použitím směsi voňavých bylin, koření a pryskyřic pocházejících z celého světa. Každá hůl, kterou vytvořili zruční řemeslníci, je rolována ručně s péčí a důrazem na detail. Výsledkem je okouzlující vůně, která vás přenese do stavu klidu a zároveň povznese vaše smysly. Ponořte se do podmanivých vůní našich 7 čakrových ručně balených vonných tyčinek Masala a dovolte jemné rovnováze čaker obnovit harmonii ve vaší bytosti.

Ať už hledáte vnitřní klid, zvýšenou kreativitu, zlepšenou komunikaci nebo zvýšenou spiritualitu, naše vonné tyčinky slouží jako prostředek k vyrovnání vašich energií a probuzení vašeho potenciálu.

Když otevřete každý balíček a dostanete svou náhodnou čakrovou kartičku se zprávou, najděte si chvilku k zamyšlení nad moudrostí, kterou poskytuje. Dovolte poselství, aby vás vedlo a inspirovalo na vaší cestě sebeobjevování a růstu. Přijměte sílu čaker a odemkněte potenciál, který ve vás leží.

Zažijte krásu a kouzlo našich 7 čakrových ručně balených vonných tyčinek Masala ještě dnes.

Objevte transformační sílu vůně a moudrost čaker. Otevřete své srdce, mysl a duši světu možností, když se vydáte na cestu sebeuvědomění a duchovního osvícení.

Tyto Vůně jsou navrženy tak, aby Vás myslí přivedly na vaše oblíbené místo a jejich intenzitou překrývají nežádoucí vůně. Jsou dokonalým dárkem pro ty, kteří milují příjemnou vůni nebo se chtějí jen nechat hýčkat.

Použití: Vonnou tyčinku umístěte do stojanu k tomu určeném (aby popel z tyčinky měl kde padat). Potom tyčinku zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte pouze doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během tlení zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Počet kusů v balení: 10-13ks

Hmotnost: 15g

Země původu: Indie

Upozornění: Tyčinka nesmí být umístěna při a na hořlavém materiálu a v dosahu dětí a zvířat.

Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru. Nevdechujte kouř přímo. Po použití tyčinky místnost vyvětrejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: