Množstevní sleva

Altevita BIO Ginko Biloba 80 kapslí

1 kapsle = 300mg. Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jedním z nejprodávanějších bylin na světě.


  • 214,05 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.6.2023
259 Kč
Kategorie: Zelené potraviny
 

Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) je jedním z nejstarších a nejodolnějších živých stromů. Jeho listy jsou bohaté na živiny, obsahují silné antioxidanty jako flavonoidy a terpenoidy.

Ginkgo zlepšuje krevní oběh, zvyšuje duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Je jedním z nejprodávanějších bylin na světě.

Proč užívat ginkgo biloba

Deprese a změny nálady

Pacientům s diagnostikovaným mírným stupněm deprese může ginkgo biloba pomoci jako antidepresivum.

antioxidanty

Ginkgo biloba poskytuje organismu silné antioxidanty, které jsou potřebné k odstranění buněk před škodlivými účinky volných radikálů a na regeneraci buněk v těle. Jsou velmi důležité jako prevence srdečních onemocnění, rakoviny a mnoha dalších závažných onemocnění.

Šumění nebo zvonění v uších

Studie ukazují, že Ginkgo Biloba pomáhá při léčbě šumu nebo zvonění v uších. Stále není jasné, jak tato rostlina podporuje zdravý sluch, ale předpokládá se, že jim zlepšuje tok kyslíku v sluchových orgánech.

vyšší libido

Ginkgo pomáhá při zvyšování toku krve v pohlavních orgánech, což zvyšuje libido u žen iu mužů. Zároveň ginkgo zvyšuje průtok krve do rukou a nohou a zmírňuje také křeče.

Alzheimerova choroba

Stále není objeven žádný stoprocentní lék na Alzheimerovu chorobu a není také zcela objasněn, což tuto chorobu způsobuje. Každopádně mnoho lékařů pevně věří, že Ginkgo Biloba přispívá pozitivně, zvyšuje průtok krve do mozku, nervové vysílače a zlepšuje pomalou degeneraci mozkových buněk.

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba je spojena s nekontrolovatelnými pohyby, ztrátou koordinace a rovnováhy a předpokládá se, že pravidelné používání Ginkgo biloba zmírňuje tyto příznaky. Bylina zvyšuje průtok krve do mozku a poskytuje vyšší koncentraci neurotransmiterů přítomných v mozku.

mrtvice

Ginkgo biloba pomáhá předcházet mrtvici tím, že minimalizuje tvorbu krevních sraženin v tepnách a zlepšuje tok krve do hlavních orgánů včetně mozku. U pacientů s mozkovou příhodou může Ginkgo biloba pomoci obnovit poškozené mozkové buňky.

roztroušená skleróza

Neustále probíhají výzkumy o této nemoci, ale vědci se domnívají, že Ginkgo biloba bude v budoucnu užitečná bylina pro léčbu škodlivých účinků roztroušené sklerózy.

Studie ukázaly, že živiny, které se nacházejí v listech ginkgo biloba mohou pomoci při léčbě následujících specifických onemocnění:

demence

Problémy se sítnice

tinitus

Kardiovaskulární onemocnění (vysoký krevní tlak)

Kromě toho může Ginkgo Biloba pomoci zlepšit náladu a koordinaci, jakož i zvýšit úroveň energie, sílu a duševní výkonnost.

Doporučené dávkování:

Maximální doporučená dávka 4-8 kapslí denně zapít vodou

Země původu: Čína

Balení: 80 kapslí (1 kapsle 300mg)

Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota: 1321kJ / 317kcal
Tuk: 8,36g z toho nas.mast.kys: 2,80g
Bílkoviny: 11,61g
Sacharidy: 31,60g z toho cukry 7,26g
Vláknina: 32,32g
Sůl: <0,01 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: