Novinka Množstevní sleva

Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - ŠTÍR (SCORPIO) 10ml

  • 1 z 3

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.


  • 164,46 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2024
199 Kč
Kategorie: Směsi olejů Astrology
Hmotnost: 0.044 kg
 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

ŠTÍR (SCORPIO) - 23. října - 21. listopadu

Vášnivý a smyslný

Element - VODA

Klíčová myšlenka - I LUST (Toužím)

Planeta - MARS, PLUTO

Klíčová slova: Vynalézavost - Odvážnost - Sexuální energie - Síla - Regenerace

Orgán: Pohlavní orgány

Onemocnění: onemocnění pohlavních orgánů

Esenciální oleje: LEVANDULE - ŠALVĚJ - AMYRIS

Levandule - ohnivé emoce

Šalvěj - ženská moudrost

Amyris - uvolnění

Štíři se vždy snaží vyniknout v davu, jsou známí svou schopností ovlivňovat a rozhodností. Mají velmi silně vyvinutou intuici, ale umí být i neskutečně tvrdohlaví a mrzutí. Štír je buď nejlepší přítel nebo nejhorší nepřítel. Jsou to velmi oddané a vášnivé bytosti, i když se na první pohled zdají být chladní.

Směs esenciálních olejů pro znamení ŠTÍR obsahuje oleje, které mohou pomoci uzemnit a zjemnit nemilosrdnou povahu Štíra, ale i podpořit jeho smyslnost. Směs udělá zázraky při rychlé a horké mysli. Obsahuje také oleje, které jsou velmi prospěšné pro reprodukční orgány.

SLOŽENÍ: Levandule (Lavandula Angustifolia), Šalvěj (Salvia sclarea), Amyris (Amyris Balsamifera)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: